Rugby Club JIMI Vyškov > Mládež > Starší žáci U 14 > Zápasy U 15 na podzim 2013 JIMI RC Vyškov

Zápasy U 15 na podzim 2013 JIMI RC Vyškov

Podzimní sezona hráčů U 15 začala na turnaji v Brně na Dragonu dne 15.9. 2013. Na tento turnaj jelo naše mužstvo zcela nekompletní a pouze s 11 hráči. Tomu také odpovídal průběh turnaje a následně i výsledky. Naši borci hráli 3 zápasy do přeboru Moravy, a to s RC Zlín, kdy podlehli 0-17. Dále prohráli s RC Dragon Brno 0-12 a ještě prohráli s RC Havířov 0-50. Za celý turnaj nepoložili ani jedny body. Zápasy se na turnajích hrají 2x8 minut.

Na následujícím turnaji v Brně na Bystrci dne 21.9. 2013 se naše mužstvo představilo již téměř kompletní a tomu také odpovídali výsledky, kdy se naši borci postupně utkali s těmito soupeři :

JIMI RC Vyškov- RC Zlín 14-0, poločas :7-0, body zaznamenali : Grmela P.-9 a Holub D. -5.

JIMI RC Vyškov- RC Dragon Brno 31-0, poločas : 19-0, body zaznamenali : Holub D. -15, Grmela P.-11 a Pepř L. -5.

JIMI RC Vyškov- RC Havířov 17-7, poločas :10-7,body zaznamenali :Holub D.-5,Pepř L.-5, Wunsch E.-5 a Grmela P.-2.

Turnaj ukázal, že naši borci hrát rugby umí, ale hlavně musejí chtít a poslouchat pokyny trenérů.

Další turnaj proběhl dne 29.9. 2013 ve Vyškově, kdy hráči odehráli 3 zápasy do přeboru Moravy a jeden přátelský zápas s RC Brno Bystrc.

JIMI RC Vyškov – RC Havířov 0-5, poločas :0-0. V zápase vyhrál o mužstvo, které mělo více vůle po výhře, zápas nebyl pěkný, moc technických chyb.

JIMI RC Vyškov – RC Dragon Brno 24-0, poločas : 17-0, body zaznamenali :Pepř L.-10, Wunsch E.-5,Hegr M.-5 a Grmela P.-4.

JIMI RC Vyškov-RC Zlín 38-0, poločas :14-0, body zaznamenali : Grmela P.-26, Holub D.-5, Vinter I.-5 a Pittner K.-2.

V přátelské utkání s RC Bystrc Brno hráči JIMI RC Vyškov vyhráli 37-5, poločas :20-0 a body zaznamenali :Holub D.-15, Hróza A.-10, Grmela P.-7 a Hegr M.-5.

Dne 5.10. 2013 zajížděli borci JIMI RC Vyškov na turnaj nedaleko Vídně, kde se postupně utkali s hráči Lokomotivy Zagreb/Chorvatsko/ a Vídně/Rakousko/ a docílili těchto výsledků. Na turnaji nás doplnili dva hráči s RC Brno Bystrc a to : Martin Jordák a Adam Hermann. Obě utkání se hrála v délce 2x20 minut.

JIMI RC Vyškov – Lokomotiva Zágreb 17-28, poločas : 17-7. Body zaznamenali : Holub D. 10, Wunsch E.-5 a Grmela P.-2. Soupeře jsem dokázali přehrát pouze v první půli. V druhé polovině bylo znát delší doba zápasu a také to, že soupeři hráli agresivně a měli ve svých řadách starší hráče/kadety/. Naši borci předvedli dobrý výkon téměř na všech postech.

JIMI RC Vyškov – Víděň 77-0, poločas :31-0, Body zaznamenali : Holub D.-15, Grmela P.-15, Hegr M.-10,Vinter I.-5,Pepř L.-5,Wunsch E.-5,Pittner K.-5, Koudelka P.-5 a Hermann A.-5/hráč Bystrce/. V tomto utkání jsem soupeře jednoznačně přehráli a soupeř neměl takovou kvalitu jako Zagreb. Celkem lze hodnotit turnaj pozitivně, hráči si zahráli se silnějším soupeřem, než jsou na Moravě a vyzkoušeli si delší dobu hry.

Trenéři věří že v dalších zápasech budou i nadále předvádět naši borci zlepšené výkony.