Rugby Club JIMI Vyškov > Vyškov - Dragon 23:20 (13:13)

Vyškov - Dragon 23:20 (13:13)

10.10.2011

V sobotu 8.10. se za proměnlivého, spíše deštivého počasí odehrál ve Vyškově zápas 4. kola Extraligy.

Domácí Vyškov nastoupil v jihomoravském derby proti tradičnímu soupeři, brněnskému Dragonu. Hosté začali velmi zostra a vytvořili si náskok 0:13. Jenže domácí hráči se nevzdali, nesložili hlavy a pozvolna zvyšovali tempo hry, aktivitu a agresivitu v napadání. Úspěch se dostavil a položením pětky, KPP a také TK se podařilo do poločasu vyrovnat. Hráči si zvedli sebevědomí a chuť do další hry. V druhé půli se však po chybě obrany opět Dragon ujal vedení položením a kopem na 13:20. Vyškováci ale stále bojovali, tlačili a jen "díky" chybám ve finální rozehrávce se jim nedařilo získat body. Nakonec se to podařilo dvakrát a pětkami Radka Fialky a Huberta Skřeka se těsně před koncem podařilo výsledek otočit na svou strany v poměru 23:20. Hráči JIMI RC si dokázali, že při nasazení, vůli po vítězství a neustálému důrazu a podpoře lze otočit výsledek, získat body a vyhrát. Všem patří za předvedenou hru dík.