Rugby Club JIMI Vyškov > Vyhodnocení turnajů v rámci přeboru Moravy U 15 - jaro 2012

Vyhodnocení turnajů v rámci přeboru Moravy U 15 - jaro 2012

28.5.2012

V rámci přeboru Moravy kategorie U 15 proběhly v jarní části celkem 4 turnaje, kdy hráči Vyškova odehrál tyto zápasy.

Turnaj Mar. Hory Ostrava  dne 15.4. 2012 :

Vyškov odehrál dva zápasy, kdy v první zápase hrál s Olomoucí a zápas skončil výsledkem :5 -0, poločas: 5-0,  pro hráče z Olomouce a na kopy naši borci také prohráli 3-1. Ve druhém zápase na turnaji se hráči Vyškova utkali s Dragonem Brno a v zápase zvítězili v poměru 55 – 0, poločas: 24-0, kdy body zaznamenali : Šenk D. -25, Školař M.-10, Kýz D.-5,Fryč M.-5, Gryc -5, Heimerle-5 a na kopy naši borci vyhráli 4-1.

Turnaj Olomouc dne 22.4. 2012 :

Vyškov hrál opět dva zápasy, kdy nejprve porazil Mar. Hory Ostrava v poměru 22-14, poločas :15-7,body zaznamenali Šenk D.-15, Dzurňák K. -7, na kopy zvítězili také v poměru 5-3. Ve druhém utkání hráči Vyškov prohráli s Olomoucí v poměru 31-5, poločas :28-0 body zaznamenal Školař M-5, na kopy zvítězil Vyškov 5-4.

Turnaj Dragon Brno dne 29.4. 2012 :

Vyškov se zde utkal v první zápase a Mar. Hory Ostrava a zvítězil v poměru  29-0, body zaznamenali, Dzurňák N.-10,Šenk D.-9,Kýz D.-5, Heimerle -5, na kopy Vyškov zvítězil 5-3. Ve druhém utkání porazil Vyškov Dragon Brno v poměru 29-0, poločas : 19-0,body zaznamenali : Kýz D.-10, Heimerle -10, Dzurňák -5, Šenk D.-4, na kopy zvítězil Vyškov 6-2.

Turnaj Vyškov dne 6.5. 2012 :

Hráči Vyškova na domácím hřišti sehráli opět dvě utkání, kdy v prvním hráli s Olomoucí a prohráli  v poměru : 24-15, poločas :7-12 pro Vyškov, body zaznamenali : Heimerle -5, Šenk D.-5 a Dzurňák -5, kopy Vyškov prohrál v poměru 0-2. Ve druhém utkání se hráči Vyškova  střetli s Dragonem Brno  a utkání vyhráli v poměru : 46-5, poločas : 17-5, body zaznamenali : Kýz D. 15, Heimerle -15 a Dzurňák 16., na kopy Vyškov opět prohrál 0-2.

Turnaj ve Vyškově byl poslední do přeboru Moravy, kdy v tomto Vyškov obsadil první místo a na druhém skončila Olomouc, následované Mar. Horami Ostrava a poslední skončil Dragon Brno. Tímto se borci z Vyškova kvalifikovali na přebory ČR, které proběhnou ve dnech 26-27.5. 2012 na hřišti Sparty Praha a teprve zde bude zakončena sezona a hráči zde budou moci ukázat co v nich skutečně je a zde bude mít Vyškov opět nějaké umístění na stupních vítězů. Hodnocení za dosavadní přístup k trénování a docházka se značně pohoršila oproti podzimu 2011. Trenéři však věří, že si hráči uvědomí jak rugby umějí hrát a předvedou na přeborech kvalitní výkon.