Rugby Club JIMI Vyškov > Turnaj "sedmiček" v Říčanech

Turnaj "sedmiček" v Říčanech

2.5.2011

V rámci Mistrovství ČR v sedmičkovém ragby se vyškovské mužstvo, jmenovitě Jaroslav Bastl, Tomáš Berka, Martin Hejč, Radim Koutný, Radim Kyncl, Václav Monček, Luboš Orel, Petr Pořízek a Radim Trunečka účastnilo prvního turnaje, který se konal v neděli 1. května 2011 v Říčanech.

Tyto turnaje budou celkem tři postupové a čtvrtý finálový, poslední dva tj. 2. a  9. července by se měly konat ve Vyškově.

V Říčanech jsme skončili  na šestém místě po výsledcích JIMI RCV – RC Sparta Praha 0:35, JIMI RCV – RC Praga Praha 12:33, JIMI RCV – RC Slavia Praha „B“ 55: 7,  to jsou výsledky ze skupiny a v boji o páté místo jsme prohráli s RC Tatra Smíchov 24:40. Nejvíce pětek za Vyškov položil Radim Kyncl – 5P, pak po čtyřech pětkách položili Petr Pořízek a  Radim Trunečka, Po dvou pětkách Martin Hejč a Tomáš Berka a jednu Radim Koutný. Nejlepším kopáčem Vyškova byl bezesporu Lubomír Orel.

V sobotu 7.5. a v neděli 8.5. se přijďte podívat na extraligové vyškovské hřiště. Muži sehrají v sobotu velmi důležité utkání s RC Havířov a jde o první místo ve skupině o udržení. V neděli se uskuteční turnaj dívek a žen a naše děvčata nejsou bez šancí.

Přijďte podpořit a povzbudit.