Rugby Club JIMI Vyškov > Soustředění A - teamu

Soustředění A - teamu

9.3.2016

Soustředění Morkovice 2016

 

 

Vyškovské áčko jako již tradičně završilo zimní přípravu soustředěním v Morkovicích. Tamní areál je ideální - dobré ubytování, dostatek jídla a hlavně hřiště, které je jen pár kroků. Soustředění začalo srazem ve středu ráno, kdy do Morkovic odcestovalo z vyškovského hřiště 15 hráčů v doprovodu trenéra a maséra. Po příjezdu a ubytování čekala hráče první dvouhodinová tréninková jednotka. Na odpolední trénink se připojili další hráči a počet vzrostl na 21 zúčastněných.

 

 

Ve čtvrtek hráče čekal ještě jeden trénink navíc, kde se samostatně hráči věnovali individuálním dovednostem pod taktovkou trenéra Pavla Paly. Posledním tréninkovým dnem byl pátek, kdy na hřišti bylo už 30 hráčů a tým se mohl naplno věnovat všem herním situacím.

 

 

Samotný vrchol soustředění proběhl v sobotu. Do Morkovic přicestovaly týmy z Olomouce a ze Zlína a sehráli společné utkání proti Vyškovu. Zápas, který byl rozdělen na tři třicetiminutové části, jasně ovládl Vyškov. Pro všechny tři týmy to však byla jistě velice dobrá příprava pro nadcházející jarní část sezony, která už klepe na dveře.

 

 

Po společném obědě se hráči rozjeli zpět domů ke svým rodinám. Jelikož souběžně se soustředěním Vyškova probíhalo i soustředění mužské reprezentace, odjeli v neděli někteří hráči do Brna na utkání výběru Morava – Čechy.

 

 

Soustředění se velice povedlo a díky patří všem zúčastněným za obětování času pro přípravu na jarní část sezony a také vedení JIMI RC VYŠKOV za podporu.

L CH