Rugby Club JIMI Vyškov > Mládež > Ženy > Slavia - Vyškov 7:24 (0:5) - ženy

Slavia - Vyškov 7:24 (0:5) - ženy

3.10.2011

V sobotu 1. října se uskutečnil druhý celostátní turnaj žen "7" v Petrovicích.

Naše děvčata tentokrát měla hrát dvě utkání. První zapás proti týmu TJ Sokol Mariánské Hory. Tým z Ostravy však nedorazil. Všechny zápasy, ve kterých měla Ostrava nastoupit byly kontumovány.

Druhý zápas naše ženy odehrály proti týmu Slavie a vyhrály jej 24:7 (5:0).

Zápas začal vyrovnaně. Asi po dvou minutách jsme dostali Slavii pod tlak agresivní a kvalitní hrou. Ve 4. minutě skórovala  Lucka Horváthová. Zbytek poločasu děvčata nepustila soupeřky k balónu, ale bohužel skórovat se jim už nepodařilo.

Druhou půli jsme začali agresivní obranou a děvčata nekompromisně skládala.

Hned v první minutě pokládala přímo pod háčko Pája Čuprová, následný kop proměnila. Poté jsme se dopustili několika přestupků proti pravidlům a byly proti nám nařízené dva trestné kopy. Děvčata skvěle bránila. Při předhozu Slavie získaly naše holky balón a rychlým protiútokem Sypkové a Daňhelové položily třetí pětku. Následný kop proměnila Čuprová. Dvě minuty před koncem pokládala Vrbacká. Asi minutu před koncem jsme měli výkop, který neuletěl 10 metrů, tudíž na nás sudí pískl trestný kop. Na to děvčata nedokázala rychle zareagovat a Slavie kladla body a následný kop proměnila.

Sestava: Skokanová Zuzana, Čuprová Pavlína, Trnková Veronika, Vrbacká Kateřina, Sypková Tereza, Daňhelová Tereza, Horváthová Lucie.

Lavička : hostující hráčka ze Zlína Kristýna Jüngerová

V. Monček a P. Pořízek 

Fotogalerie

Loading...

Ženy