Rugby Club JIMI Vyškov > RC Mountfield Říčany - JIMI RC Vyškov 52:8 (31:8)

RC Mountfield Říčany - JIMI RC Vyškov 52:8 (31:8)

18.9.2011

Vyškovští muži zahájili prvním zápasem letošní Extraligu v Říčanech neúspěšně.

V sobotu 17.9.2011  byla zahájena extraliga mužů. Mužstvo JIMI RC Vyškov ve svém prvním utkání zajiždělo na půdu úřadujícího Mistra ČR, RC Mountfield Říčany se snahou uhrát co nejlepší výsledek. To se zhruba do 25.min. první půle docela dařilo. Ve 4. min. proměnil M. Kovář TK a Vyškov se ujal vedení 3:0. V 7. min. však domácí vyrovnali, rovněž trestným kopem. Ve 21. min. položily Říčany pětku a úspěšným KPP se ujaly vedení 10:3. Vyškovští hráči však ve 27. min. J. Brunclíkem položili pětku a po neúspěšném kopu byl stav utkání 10 :8 ve prospěch Říčan. To však bylo ze strany Vyškova vše. Projevila se opět špatná obrana a tradiční výpadek. Mužstvo Říčan během 10 min. položilo další 3 pětky, jejich výborný kopáč Vančura všechny KPP proměnil a v poločase se do kabin odcházelo za stavu 31:8. Ve druhém poločase se obraz hry nezměnil,  Vyškov špatně bránil, Říčany položily ještě 3 pětky s úspěšnými KPP a tak utkání nakonec skončilo vysokým rozdílem  52:8.

V sobotu 24.9.2011 sehrají od 11,00 hod. hráči JIMI RC Vyškov utkání 2.kola, ve kterém budou hostit mužstvo RC Tatra Smíchov. Doufejme, že se jim v tomto utkání povede lépe.