Turnaj U-13 ve Zlíně

26.9.2011

Třetí turnaj, který se konal ve Zlíně za velmi vydařeného počasí jsme opět museli kombinovat sestavu z důvodu marodky některých hráčů.

Naše mužstvo nastoupilo v již třetí sestavě a opět se nám dařilo. Hned v prvním zápase jsme narazili na brněnský Dragon, kterému jsme měli co oplácet z minulého turnaje. Nenechali jsme nic náhodě a hned od první minuty jsme útočili a podařilo se nám skórovat. Brno hrálo také dobře a hned nám body vrátilo. Zápas byl velmi vyrovnaný. Ve druhé půlce jsme soupeře zatlačili a dotáhli zápas ke konečnému vítězství. V třetím zápase jsme narazili na domácí mužstvo Zlína. Bylo to jejich první utkání v naší soutěži, hráli velmi pěkně a kombinačně. Stav utkaní se neustále přeléval z jedné strany na druhou, ve druhé půlce jsme dvě minuty před koncem stav srovnali na 4:4 a ten vydržel až dokonce zápasu. Byl to velmi vyrovnaný zápas. Ostatní zápasy jsme vyhráli. I s jednou remízou, s domácím mužstvem jsme turnaj nakonec vyhráli. Děkuji všem za podaný výkon a doufám že se bude dařit dál.

Sestava:

Michal Jazyk, Erik Wunsch, Vít Masařek, Petr Grmele, Dominik Holub, Martin Benko, Martin Hegr, Petr Klimek, Robin Liška, Ivan Vintr, Jakub Hána

PS: Děkuji všem rodičům, kteří nám pomohli vytvořit dobré zázemí na hřišti soupeře.