Rugby Club JIMI Vyškov > Nejlepší sportovec okresu Vyškov 2015

Nejlepší sportovec okresu Vyškov 2015

9.2.2016

Nejlepší sportovec okresu Vyškov 2015

 

Vyškovští ragbisté se dočkali druhého ocenění za vydařenou sezonu. Na další vyhlášení, tentokrát sportovce roku okresu Vyškov, se dostavila zase jen hrstka hráčů v doprovodu trenéra Pavla Pali. Vyhlášení se opět konalo v Besedním domě a na rozdíl od minulého gala večera byl hlavní sál narvaný k prasknutí. Anketu již tradičně organizovalo okresní sdružení České unie sportu.

 

Celým večerem diváky provázel moderátor Michal Chylík, kterého je také slyšet na domácích utkáních brněnské hokejové Komety. Program byl velice pestrý, kromě sportovců všech odvětví se na podiu ukázal i tým akrobatické gymnastiky ze Slavkova u Brna a jazzoví umělci.

Všechny kategorie byly vyhlašovány jednou, oproti minulé anketě, a proto ocenění bylo o to cennější. Ragbisté vyškovského týmu JIMI RC Vyškov se umístili v kategorii kolektivních sportů dospělých na 1.místě a sesadili z pomyslného trůnu Městský fotbalový klub, který kraloval anketě minulý rok. Fotbalisté Vyškova však skončili v těsném závěsu na druhém místě a třetí místo obsadily Vyškovské gymnastky. Diváky pozdravil a za celý tým poděkoval kapitán Martin Kovář, který měl krátký rozhovor a poté přislíbil všem fanouškům co možná nejlepší výsledky i v letošní sezoně.

 

V kategorii jednotlivců ještě jednou vystoupal na podium kapitán áčka Martin Kovář, který se dostal do první osmičky nejlepších jednotlivců. V obrovské konkurenci individuálních sportů obsadil krásné 5. místo. Jednotlivcům znovu kraloval nohejbalista Martin Müller

 

Závěrem patří poděkování všem hráčům JIMI RC Vyškov, kteří se podíleli na báječné sezoně 2014/2015, trenérům a také celému realizačnímu týmu a vedení klubu, které nás podporovalo. Velký dík patří také fanouškům, kteří nás hnali za lepším výkonem, všem přátelům ragby ve Vyškově a všem těm, co nám dali hlas v anketě. Děkujeme.

 

Sportovec okresu 2015

 

1. Martin Müller, nohejbal, Sokol Modřice 76
2. Jiří Němeček, atletika, AHA Vyškov 55
3. Boudný Pavel, cyklistika, Accolade 51
4. Vlašínová Zdenka, golf, GC Austerlitz 50
5. Martin Kovář, ragby, Jimi RC Vyškov 49

Talent roku

 

1. Dana Suchomelová, mod. gymnastika, TRASKO Vyškov 132
2. Roman Darebník, fotbal, Tatran Rousínov, Zbrojovka Brno 123
3. Jiří Osolsobě, atletika, AHA Vyškov 119

 

Sportovec s handicapem

 

Vojtěch Halas, atletika, AK Drnovice, Orel Drnovice

 

Seniorský sportovní kolektiv

 

1. Jimi RC Vyškov – A muži 27
2. Městský fotbalový klub Vyškov – A muži 22
3. SK TRASKO Vyškov – společná skladba seniorek 17

 

Mládežnický sportovní kolektiv

 

1. Volejbal Vyškov – juniorky A 33
2. Glitter Stars Slavkov 32
3. AHA Vyškov – družstvo žáků 24

 

Sportovní osobnost okresu

 

1. Jan Nedělník, Městský fotbalový klub Vyškov 94
2. Kateřina Kapounková, SK TRASKO Vyškov 79
3. Jiří Kalda, AK AHA Vyškov 75
7. Pavel Pala, Jimi RC Vyškov 47
10. Martin Hudák, Jimi RC Vyškov 35

Kompletní výsledky, fotky a článek z vyškovského deníku na:

 

http://vyskovsky.denik.cz/ostatni_region/nejlepsi-sportovec-okresu-2015-cenu-vyskovskeho-deniku-ziskal-jiri-nemecek-20160218.html