Rugby Club JIMI Vyškov > Kadeti z Petrovic body nepřivezli

Kadeti z Petrovic body nepřivezli

22.9.2015

Kadeti opět neúspěšní

O víkendu odehráli kadeti  v Petrovicích druhé soutěžní utkání. Do zápasu nastupovali pouze ve 13-ti hráčích, což byl jeden z důvodů jejich jasné porážky. Vzhledem k této skutečnosti a faktu, že v mužstvu hrají další 3 nováčci, nelze ale jejich vystoupení hodnotit jako úplný propadák. Petrovice si jednoznačný náskok vybudovaly již v prvním poločase, když přehrávali Vyškov hlavně razantností v roji. Naproti tomu hráli naši hráči až příliš zakřiknutě a jejich největší slabinou bylo nedůrazné skládání. Petrovice získávaly téměř všechny míče ze skrumáží a efektivně zakončovaly.

Poločas tak z pohledu Vyškova skončil 0:41.

Po přestávce se hostům přece jen podařilo alespoň částečně otupit sílu útoků domácích i hra se poněkud vyrovnala. Vyškovu se začalo dařit vyhazovat míče na útok, stále však chybělo více důrazu a sebevědomí. Domácí přestali hrát kolektivně, takže konečné skóre 48:5 nebylo vzhledem k vývoji z prvního poločasu až tak tragické.

Celé mužstvo U16 čeká ještě hodně práce, aby mohlo odehrát více vyrovnaná utkání, než bylo toto sobotní.