Rugby Club JIMI Vyškov > Kadeti byli o víkendu úspěšní

Kadeti byli o víkendu úspěšní

26.5.2014

Uplynulou sobotu se týden po zisku bronzové medaile na přeboru ČR představili kadeti opět na domácím hřišti, tentokrát v pokračující soutěži sedmiček.

Na turnaji se utkala mužstva domácího RC JIMI, Dragonu Brno, RC Bystrc, RC Olomouc, RC Havířov a RC Mariánské Hory. Hrálo se nejprve ve dvou skupinách a následně o umístění. Vyškov obě svá utkání ve skupině zvládl a o vítězství v celém turnaji se utkal s rovněž neporaženým celkem Mariánských Hor. Ve finálovém utkání se domácím podařilo dobrou obranou v začátku zápasu eliminovat nejúdernější hráče soupeře a naopak položením bodů získat těsný, ale rozhodující náskok. Naprosto vyrovnané utkání nakonec vyhráli a tím i celý turnaj. I přes možná až nekriticky kritické výtky trenérů zaslouží mužstvo jako celek pochvalu a opět prokázalo rostoucí formu ke konci sezóny. 

Utkání ve skupině

RC JIMI Vyškov : RCD Brno

       19           10

Body: M. Heimerle 5, N. Dzurňák 5, F. Jánský 5, D. Šenk 4

RC JIMI Vyškov : RC Havířov

       35             7

Body: M. Kodat 5, P. Grmela 4, D. Kýz 5, N. Dzurňák 2, D. Šenk 19

 

Finále

RC JIMI Vyškov : RC M. Hory

       19            14

Body: D. Kýz 5, D. Šenk 9, M. Heimerle 5

 

Na turnaji hráli:

 

Marcel Kodat, Kristián Gryc, Matouš Frič, Filip Jánský, Erik Wünsch (starší žák), Ondřej Jordánek, Martin Školař, Daniel Kýz (kapitán), Nikolas Dzurňák, Petr Grmela (starší žák), Dominik Kotas, David Šenk, Jakub Šenk,  Michal Heimerle, Lukáš Vláčil 

Pavel Alán

 

AL