Rugby Club JIMI Vyškov > Junioři Vyškova deklasovali Zlín

Junioři Vyškova deklasovali Zlín

2.10.2011

JIMI RC Vyškov – RC Zlín 71:0 (31:0)

Domácí tým Vyškova nastoupil v neděli 2.10.2011 ke třetímu zápasu Celostátní ligy juniorů bez několika zraněných hráčů a začátek utkání byl velmi opatrný. První pětku položili domácí a převzali aktivitu.

Následovaly další rychlé pětky Vyškova, které většinou zařídil útok domácího týmu. Soupeř dělal chyby a z toho Vyškov těžil. Do poločasu si stihl vypracovat vedení  31:0.

Druhý poločas byl téměř shodný. Vyškov si vyzkoušel různé herní situace, několika dalšími pětkami dohrál utkání a nedal soupeři možnost bodovat. Zápas skončil vysokou výhrou 71:0 vyškovských juniorů. Dovednostní soutěž v trestných kopech na „háčko“ Vyškováci také vyhráli a tak si připsali v tomto zápase dva bonusové body.