Rugby Club JIMI Vyškov > Junioři JIMI RC Vyškov - RC Mountfield Říčany 15:20

Junioři JIMI RC Vyškov - RC Mountfield Říčany 15:20

18.9.2011

Vyškovští junioři odehráli tuto neděli druhý zápas sezóny, nepovedený.

Přivítali na domácím hřišti RC Mountfield Říčany. Zápas byl od začátku vyrovnaný a bylo těžké dosáhnout na body. Naši hráči měli několik příležitostí, ale nikdy na body nedosáhli. Ke konci první půle se podařilo bodovat trestným kopem po chybě hostů, ale říčanští v zápětí odpověděli podobným způsobem a tak poločas dskončil 3:3.

Po důrazném upozornění na individuální chyby se Vyškované na začátku druhého poločasu pustili do hostů a byl znát důzraz. Ten byl také odměněn první pětkou zápasu a povedeným kopem se JIMI dostalo do vedení 10:3. Jenže se chyby začaly opět vršit. Nedůslednost a malý důraz využili hosté k vyrovnání na 10:10 a převzali iniciativu do svých rukou. Přidali další pětku a kop a odskočili na 10:17. Vyškovu se podařilo ještě jednou pětkou snížit na 15:17, ale to bylo z jejich strany vše. Říčany přidali ještě jedním trestným kopem 3 body a završili skóre na konečných 15:20.

Trenér M. Michálek (po zápase)

„ Nepodařené utkání, velké množství osobních chyb, při kterých jsme nebyli schopni bodovat. Projevila se špatná trénovanost a individuální technika hráčů. Doufejme, že tento zápas nám bude ponaučením.“