Rugby Club JIMI Vyškov > Hodnocená 1. turnaje 7s

Hodnocená 1. turnaje 7s

5.5.2016

Na sváteční něděli 1.5 vyjel tým vyškova k prvnímu sedmičkovému turnaji, který se pořádal v Říčanech. Za účasti týmů

Sparty, Pragy Praha, Vyškova, Říčan, Přelouče a Dragonu Brno. Turnaj byl rozdělen na 2 skupiny, V první skupině se

utkali týmy Sparty,Vyškova a Pragy Praha. Ve druhé skupine týmy Dragonu, Říčan a Přelouče. Vyškovský tým začal

první zápas již se zmiňovanou Spartou ve 13:00.

v První půli tým hrál takticky s rozvahou a snažil se položit z některých brejků. Bohužel dostal v poslední akci první

půle pětku s kopem a prohrával 7:0. Do druhé půle proběhlo několik střídání, ale i to nic nezměnilo. Po rychlé akci

Sparty prohráváme 14:0. Ve 3min druhé půle přišel zlom pětku pokládá Soural a následným kopem snižuje na 14:7.

Hned z výkopu pokládáme další pětku. Na konci akce je Procházka. Stav utkání 14:14.Z výkopu opět pokládáme a

otáčíme stav v náš prospěch 14:19. V poslední akci utkání místo autu a následného držení míče volíme kop na branku, z

„patnácky“ bohužel nepromněňujeme. Sparta rychle rozhrává míč na „22“ a z rychlého brejku pokládá vítěznou pětku

utkání a vyhrává 21:19.

sestava: Trunečka, Brtníček, Procházka, Šenk, Kovář M, Soural,Gibala, Pořízek M, Podaný,Školař Karel, Fialka

K druhému utkání jsme nastoupili proti týmu Pragy Praha. Od prvních minut jsme měli tlak a několik príležitostí ke

skorování. Bohužel naše nedůsledná obrana dovolila soupeři položit celkově 3 pětky za utkání. A tak prohráváme z

loňským mistrem ČR poměrem 21:0.

sestava:Trunečka, Brtníček, Procházka, Pořízek P, Kovář M, Soural, Šenk, Gibala, Podaný, Pořízek M, Fialka,Školař

Díky těmto výsledkům jsme se umístili na 3. místě ve skupině a museli jsme čekat na soupeře z druhé skupiny, kterým

se pro nás staly Říčany.

Zápas o 5-6 místo začal lépe pro domácí, kteří hned v úvodu pokládají 2 rychlé pětky a přebírají otěže utkání. Do

poločasu vedou 24:0. Následné prostřídání hráčů už nijak nic nemění na výsledku a zápas prohráváme vysoko 36:5

pětku položil Kovář M.

sestava:Trunečka,Brtníček,Procházka,Pořízek P, Kovář M, Soural, Šenk, Gibala, Podaný, Pořízek M, Fialka,Školař K,

Chtěl bych poděkovat všem hráčům, myslím si, že jsme na turnaji podali dobrý výkon a vše by se vyvýjelo možná

jinak, kdybychom neprohráli první zápas se Spartou. Poslední zápas s Říčany nelze hodnotit jinak, než jako odevzdaný.

Další turnaj 7´s se uskuteční 18.6 ve Vyškově na který vás srdečně zveme.