Rugby Club JIMI Vyškov > Devčata v boji na hřišti Tatry Smíchov

Devčata v boji na hřišti Tatry Smíchov

19.9.2016

Devčata v boji na hřišti Tatry Smíchov

Dne 18.9. se naše děvčata zúčastnila posledního turnaje letošního roku na Tatře Smíchov . Ve skupině se utkala s týmem Petrovic A a Říčan. Tentokrát jim do počtu přibyly dvě hostující dívky z Ostravy, tudíž se hrálo tentokrát v plném počtu sedmi hráček.

První zápas proti Petrovicím A byl víceméně v režii soupeřek. Díky rychlejším hráčkám, ale i chybám z naší strany a špatné komunikaci nám soupeřky s podporou fanoušků na tribuně nasázely několik pětek a stav utkáni tak skončil 55:0 pro Petrovice A.

Do druhého zápasu nastoupily dívky s mnohem větším odhodláním, což na hřišti také ukázaly. Říčanům dávaly co proto a často přetláčely i v maulech a racích, čímž často získávaly míč. I přes to se dívky prosadily až koncem druhé půlky, kdy po pěkném průniku Balášové a poté z raku položila závěrečnou pětku Skokanová. Stav utkání tak skončil 17:5 pro Říčany.

Poslední zápas o 5. místo se Slavií začal poněkud deštivě a často podle toho vypadala i hra. Balón často padal, díky čemuž byla spousta mlýnů, soupeř v nich byl úspěšnější a padly z nich i dvě pětky. Také díky špatné komunikaci na hřišti A pár zmatečným situacím dívky podlehla Slavii 0:37.

 

Tým vyškovských odchovanek si tak odváží poslední místo v tabulce a doufá, že i s Vaší morální podporou nastoupí do jarní části v lepší kondici a s větším počtem hraček .

Sjů Skokanová